HEISSNER Pompa do oczka wodnego Aqua Craft Eco HFP10000-00, 10.000 l/h
Do strumieni, systemów filtracyjnych i kamieni źródlanych
713,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wydajność pompy: 10 000 l/h
- Maks. wysokość podnoszenia: 5,7 m
- Przepust zanieczyszczeń: do 10 mm
Opis
Pompa stawowa HEISSNER Aqua Craft Eco to wysoce wydajna, wielofunkcyjna pompa do zasilania strumieni, filtrów i fontann. Może być instalowana pod wodą lub na sucho, a jej wydajność można precyzyjnie regulować za pomocą regulatora bezpośrednio na obudowie. Oprócz energooszczędnej pracy, pompa charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością i trwałością. Ponadto oferuje pełną kompatybilność z wtyczką Smart Plug.
Wymiary (dł. x wys. x szer.): 33 x 15 x 24 cm
| Nr art.: | XAP-CF-HFP10000-00 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4006873425007 |
| Numer producenta: | HFP10000-00 |
| Marki (producenci): | HEISSNER |
| Połączenie: | 1 1/2'' |
| Maks. Wysokość podnoszenia: | 5,7 m |
| Moc (W): | 95 W |
| Odpowiedni do temperatury: | Maks. -20 °C |
| Długość kabla: | 10 m |
| Wydajność pompy: | 10.000 l/h |