HEISSNER Pompa do oczka wodnego Aqua Stark Eco P700E-00, 200 - 700 l/h
Wielofunkcyjna pompa o zmiennej prędkości
204,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wydajność pompy: 700 l/h
- Maks. wysokość podnoszenia: 1 m
- Pobór mocy: 8 W
Opis
Regulowana pompa do oczka wodnego Aqua Stark Eco firmy HEISSNER została specjalnie zaprojektowana do użytku w elementach wodnych, kamieniach źródlanych i kompaktowych stawach tarasowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki nowoczesnej technologii silnika synchronicznego ECO urządzenie działa wyjątkowo energooszczędnie i cicho, a płytki wlot umożliwia pracę nawet przy niskim poziomie wody. Elastyczna konstrukcja umożliwia instalację zarówno pod wodą, jak i na sucho, a wlot można obracać co 90°, aby idealnie dostosować instalację do warunków przestrzennych. Zintegrowane zabezpieczenie termiczne niezawodnie chroni pompę przed uszkodzeniem w wyniku przeciążenia, a kompatybilność z inteligentnymi systemami wtykowymi umożliwia nowoczesne cyfrowe sterowanie wszystkimi obiektami wodnymi.
- Wszechstronna pompa do oczek wodnych
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków
- Możliwość instalacji na sucho lub w wodzie
- Możliwość ustawienia wlotu pod kątem 90°
- Kompaktowa konstrukcja oszczędzająca miejsce
- Wydajna i energooszczędna
- Przyjemnie cichy silnik
- Zabezpieczenie termiczne
- W zestawie stopniowana dysza do węża dla przyłączy 1/2", 3/4" i 1"
Rozmiar: 10,5 x 5,8 x 5,8 cm
| Nr art.: | XAP-CF-P700E-00 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4006873407485 |
| Numer producenta: | P700E-00 |
| Marki (producenci): | HEISSNER |
| Zastosowanie: | staw |
| Połączenie: | 1/2", 3/4", G1 / 1" |
| Maks. Wysokość podnoszenia: | 1 m |
| Moc (W): | 8 W |
| Odpowiedni do temperatury: | -20°C - +40°C |
| Długość kabla: | 10 m |