HEISSNER Pompa fontannowa Aqua Jet Eco HSP5000-00, 4.900 l/h
Pompa do oczka wodnego o wysokości rozbryzgu 275 cm
630,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wydajność pompy: 4 900 l/h
- Maks. wysokość podnoszenia: 4,3 m
- W zestawie drążek teleskopowy i 3 przystawki
Opis
Ta energooszczędna pompa fontannowa firmy HEISSNER oferuje początkującym idealne rozwiązanie systemowe do tworzenia żywych kamieni źródlanych, wylewek wodnych lub klasycznych fontann. Solidna konstrukcja jest zaprojektowana do ciągłej pracy i gwarantuje bezpieczne zimowanie bezpośrednio w stawie ogrodowym dzięki odporności na mróz do -20 °C. Dzięki bezstopniowej regulacji natężenia przepływu i kompatybilności z inteligentnymi systemami wtykowymi, fontannę można w każdej chwili precyzyjnie dostosować do indywidualnych wymagań.
W zestawie:
- Regulowana pompa
- Mocowanie fontanny do dzwonu
- Mocowanie fontanny do kielicha
- Mocowanie fontanny kaskadowej
- Regulowany drążek teleskopowy (od 20 do 48 cm)
Wymiary (dł. x wys. x szer.): 21 x 12 x 19 cm
| Nr art.: | XAP-CF-HSP5000-00 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4006873407324 |
| Numer producenta: | HSP5000-00 |
| Marki (producenci): | HEISSNER |
| Połączenie: | G1 / 1" |
| Maks. Wysokość podnoszenia: | 4,3 m |
| Moc (W): | 40 W |
| Odpowiedni do temperatury: | Maks. -20 °C |
| Długość kabla: | 10 m |
| Wydajność pompy: | 4.900 l/h |