HEISSNER Pompa fontannowa Smartline HSP600-i, 600 l/h - Indoor
Do elementów wodnych o wysokości strumienia 40 cm
153,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wydajność pompy: 600 l/h
- Maks. wysokość podnoszenia: 1,1 m
- W zestawie drążek teleskopowy i 2 nasadki
Opis
Ta energooszczędna pompa fontannowa firmy HEISSNER stanowi idealne rozwiązanie do projektowania ogrodów wodnych, fontann i oczek wodnych. Dzięki wyjątkowej odporności na mróz, kompaktowe urządzenie może bezpiecznie zimować w oczku wodnym w temperaturach do -20°C, a zintegrowany regulator pozwala na precyzyjną regulację przepływu wody. Pełna kompatybilność z inteligentnymi systemami wtyczek umożliwia również nowoczesną, sterowaną czasowo obsługę fontann bezpośrednio za pomocą smartfona.
W zestawie:
- Regulowana pompa z dodatkowym przyłączem do figurki stawowej
- Element wodny do dzwonka
- Element wodny do kaskady
- Regulowany kij teleskopowy (20 do 48 cm)
Wymiary (dł. x wys. x szer.): 13 x 7 x 5 cm
| Nr art.: | XAP-CF-HSP600-i |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4006873301561 |
| Numer producenta: | HSP600-i |
| Marki (producenci): | HEISSNER |
| Maks. Wysokość podnoszenia: | 1,1 m |
| Moc (W): | 8 W |
| Długość kabla: | 3 m |
| Wydajność pompy: | 600 l/h |