JBL Nano-Biotopol Betta, 15 ml

Uzdatniacz wody

22,99 zł

(1.532,67 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 15 ml

Dostawa do czwartek, 23 maja, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 00:00 godz..

Dostępny

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Sprawia, że woda z kranu jest odpowiednia dla ryb
 • Neutralizuje metale ciężkie
 • Z aloesem

Nr art.: JBL-2318700, Zawartość: 15 ml, EAN: 4014162231871

Opis

JBL Nano-Biotopol Betta to uzdatniacz wody, który został opracowany specjalnie dla małych akwariów i uwzględnia szczególne potrzeby mieszkańców zbiornika wodnego. Nawet jeśli małe akwaria podlegają tym samym zasadom, co ich większe odpowiedniki, opieka nad nimi wymaga szczególnej uwagi. Ze względu na niewielką ilość wody, zaburzenia równowagi mogą powstać bardzo szybko, czemu można zapobiec dzięki specjalnie dostosowanym produktom pielęgnacyjnym i pokarmowym z gamy JBL Nano.

JBL Nano-Biotopol Betta chroni błony śluzowe, skrzela, skórę i płetwy dzięki aloesowi. Aloes chroni również i wzmacnia ryby przed stresem, spowodowanym przy przeprowadzkach lub podmianach wody. Kompleks witamin z grupy B zmniejsza również ryzyko zachorowania. Chelatacja dotyczy metali ciężkich, a te agresywne substancje są automatycznie usuwane przy kolejnej częściowej podmianie wody. JBL Nano-Biotopol Betta przekształca chlor w nieszkodliwy chlorek i neutralizuje niebezpieczną chloraminę. Niebezpieczne zanieczyszczenia są neutralizowane i dodawane są niezbędne substancje naturalne i roślinne, jakie ryby znają ze środowiska naturalnego. Ekstrakt z migdałowca morskiego chroni przed stresem.

Uzdatniacze do wody należy stosować na godzinę przed użyciem starterów bakteryjnych. Dzięki miarce, która znajduje się po stronie wewnętrznej zakrętki, odpowiednie dozowanie jest dziecinne proste.

Dawkowanie
Dodaj 2 krople do 1 litra wody w akwarium, odpowiednio dostosuj do większych objętości. Kiedy woda jest podmieniana, po wybraniu wody do akwarium dodaje się JBL Nano-Biotopol Betta, a następnie dodaje się wodę podmienianą. Wskazówka: dla bezpiecznego i udanego startu biologicznego zalecamy bakterie startowe JBL NanoStart, które od samego początku bezproblemowo rozkładają zanieczyszczenia, ponieważ odpady i inhibitory roślin mogą gromadzić się znacznie szybciej w małych akwariach nano, zalecamy cotygodniową wymianę wody o 50%.

W zestawie: 1 butelka uzdatniacza wody Nano-Biotopol 15ml do akwariów

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:
Woda akwariowa odpowiednia dla biotopów jest możliwa - dzięki JBL Nano-Biotopol Betta!

Marki (producenci): JBL

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla JBL Nano-Biotopol Betta

2 recenzje klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Nano-Biotopol Betta", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder