Olibetta Gravel Black Zambia 3-5 mm

Naturalny żwir

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Ta piękna mieszanka naturalnego żwiru firmy Olibetta do akwarium została starannie skomponowana z różnych kolorowych żwirów naturalnych. Ten żwir akwariowy nie utwardza wody i nie ma wpływu na jej parametry.

Dzięki temu bardzo atrakcyjnie wyglądającemu naturalnemu żwirowi optymalnie zaprojektujesz swoje akwarium. Puść wodze fantazji i użyj różnych ziaren tej samej mieszanki lub zupełnie innych kolorowych żwirów.

Naturalna mieszanka żwirowa Olibetta do akwariów jest nie tylko dekoracyjna, ale działa również jak duży filtr biologiczny i zapewnia optymalną równowagę biologiczną w akwarium.

Dzięki okrągłemu kształtowi ziaren żwiru nie ma ryzyka zranienia mieszkańców akwarium. Nieco grubsze ziarno bardzo dobrze współpracuje z filtrem podżwirowym oraz ogrzewaniem podłogowym. Jest idealny do normalnych zbiorników zbiorowych, a także do większych akwariów z dużymi mieszkańcami, którzy wyróżniają się aktywnym metabolizmem. Naturalny żwir przed użyciem należy krótko spłukać zimną wodą, aby usunąć otarcia spowodowane transportem.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:

Dzięki wspaniałym mieszankom naturalnego żwiru firmy Olibetta możesz zaprojektować swoje akwarium zgodnie ze swoimi pomysłami. Nieco grubsze ziarno jest niezwykle łatwe do utrzymania w czystości, a zaokrąglone ziarna żwiru są bardzo przyjemne dla jego mieszkańców.

Ziarnistość: 3 - 5 mm
Marki (producenci): Olibetta

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Olibetta Gravel Black Zambia 3-5 mm

7 recenzji klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
8 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

8 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 7 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Gravel Black Zambia 3-5 mm", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder