Olibetta Gravel Red Canyon 0,8-1,2 mm

Kolorowy żwir

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Ta drobnoziarnista, kolorowa mieszanka żwiru Olibetta jest odpowiednia do akwariów słodkowodnych. Drobne ziarno jest idealne dla kirysków, a także dla krewetek, które chętnie grzebią w podłożu. Nie ma on ostrych krawędzi, pasza nie wsiąka w podłoże, żwir nie skrapla się, rośliny nadal otrzymują wystarczającą ilość składników odżywczych i nie powstaje ryzyko zranianie zwierząt.

Kolorowy żwir Olibetta do akwarium nie zawiera szkodliwych substancji. Pracujemy zgodnie z normą DIN EN 71, część 3, więc nasz kolorowy żwir odpowiada niemieckiej normie przemysłowej dotyczącej bezpieczeństwa zabawek. Drobne ziarna żwiru w harmonijnym zestawieniu kolorystycznym pokryte są trwale elastyczną żywicą syntetyczną, odporną na leki i CO2. Używaj tej wspaniałej, kolorowej mieszanki kolorów żwiru akwariowego samodzielnie lub w połączeniu z innymi kolorami, baw się różnymi wielkościami ziaren i twórz wspaniałe akcenty - uwolnij swoją wyobraźnię!

Drobnoziarnisty kolorowy żwir Olibetta do akwarium pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale działa jak ogromny filtr biologiczny, szczególnie w połączeniu z dolnym filtrem lub grzałką podłogową. Drobniejszy rozmiar ziarna 0,8-1,2 mm jest zalecany do normalnych zbiorników zbiorowych i akwariów ze zwierzętami zamieszkującymi dno.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:

Niezależnie od tego, czy w akwarium mają być trzymane sumy, kiryski, krewetki i/lub rośliny, ten drobniejszy żwir stanowi dobrą, ładnie wyglądającą alternatywę dla grubego żwiru. Harmonijna mieszanka kolorów jest niezwykle atrakcyjna.

Ziarnistość: 0,8 - 1,2 mm
Marki (producenci): Olibetta

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Olibetta Gravel Red Canyon 0,8-1,2 mm

3 recenzje klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Gravel Red Canyon 0,8-1,2 mm", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder