Tetra AquaArt Aquarium LED 60 L, biały

Akwarium zestaw startowy

769,00 zł

(włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Kolor: biały (1 Zestaw)

Dostawa do poniedziałek, 27 maja, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 09:30 godz..

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Właściwości i zalety

 • Wymiary zewnętrzne 61,5 x 34 x 43 cm
 • Wysokiej jakości kompletny zestaw do hodowli krewetek i krabów
 • Wysokiej jakości szklane akwarium o pojemności 60 litrów
 • Trwałe i mocne oświetlenie LED 9,6 W o trwałości 50 000 godzin
 • 700 lumenów i 6500 kelwinów
 • Wysokiej jakości i nowoczesna osłona ze zintegrowanymi klapami do karmienia
 • Innowacyjny filtr Tetra EasyCrystal z dwoma wymiennymi wkładami filtracyjnymi
 • Przełączanie światła dziennego i nocnego

Nr art.: TET-244900, Zawartość: 1 Zestaw, EAN: 4004218244900

Kupowane często z Tetra Tera AquaArt 60 L szafka pod akwarium

Tetra AquaArt Aquarium LED 60 L - biały Tetra Tera AquaArt 60 L szafka pod akwarium - biały
Tetra AquaArt Aquarium LED 60 L - biały 769,00 zł
Tetra Tera AquaArt 60 L szafka pod akwarium 498,00 zł
Cena całkowita: 1.267,00 zł
Opis

Tetra AquaArt Aquarium LED to kompletny zestaw zawierający.

 • Filtr Tetra EasyCrystal 300 (3,5 W)
 • Grzałka 50 watów
 • Oświetlenie LED o mocy 9,6 watów
 • Oraz pokarm i produkty pielęgnacyjne

Kompletny zestaw akwariowy Tetra AquaArt LED 60 L to akwarium o pojemności 60 litrów z diodą LED o długiej żywotności oraz innowacyjnym filtrem EasyCrystal.

Jak wszyscy wiemy, natura działa na nas uspokajająco i oczyszczająco. Dzięki akwarium taki kawałek natury zagości w twoim domu, a kolorowe rybki ozdobią przestrzeń. Jako biotop ze swoimi roślinami, dekoracją oraz niepozorną i zrównoważoną technologią, akwarium AquaArt Aquarium LED 60 L przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu mieszkalnym lub roboczym.

Akwarium Tetra AquaArt LED Discovery Line zapewnia fascynujący wgląd w podwodny świat dzięki oświetleniu LED. Zintegrowany przełącznik światła dziennego i nocnego pozwala obserwować kraby i rośliny przez całą dobę. Oprócz energooszczędnego, a tym samym zrównoważonego oświetlenia, kompletny zestaw zawiera skoordynowaną technologię filtrów. Pokarm oraz produkty pielęgnacyjne uzupełniają kompletny zestaw i sprawiają, że założenie akwarium jest dziecinnie proste: aby rośliny i zwierzęta miały najlepsze dla nich warunki!

Wysokiej jakości szklane akwarium (61,5 x 34 x 43 cm) o pojemności 60 litrów charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i efektywną technologią. Innowacyjny filtr Tetra EasyCrystal zapewnia wydajną filtrację i jest dostarczany z dwoma wymiennymi wkładami, które zapewniają zawsze krystalicznie czystą i zdrową wodę. Filtr można elastycznie umieścić w akwarium, wkłady można łatwo wymieniać co 4 tygodnie, po prostu je wyciągając. Dzięki praktycznym wspornikom na ramie akwarium filtr EasyCrystal można bardzo łatwo umieścić w wybranym miejscu. Duże otwory do karmienia, zapewniające łatwy dostęp do wyposażenia. Solidna pokrywa ma trwałe oświetlenie LED o trwałości 50 000 godzin, które można przełączać w tryb dzień i noc. Talerz tworzy szkło float o grubości 5 mm, pozbawione zniekształceń, ze szlifowanymi krawędziami. Kompletny zestaw zawiera również pokarm oraz produkty pielęgnacyjne. Dołączona jest również informacyjna broszura Tetra „Zakładanie akwarium z krabami i krewetkami”, co ułatwia rozpoczęcie przygodę z akwarystyką. Nowoczesny wygląd w modnych kolorach sprawia, że ten komplet cieszy się dużą popularnością, a bezpieczną obsługę gwarantuje doskonałe wykonanie i wysokiej jakości urządzenia. Kompletny zestaw został przetestowany przez TÜV/GS zgodnie z DIN 32622, posiada certyfikat CE, a marka Tetra daje 3-letnią gwarancję na spoiwa akwarium oraz pokrywę i lampę.

Tak to działa:
Prawie naturalne podłoże zapewnia optymalne warunki środowiskowe. Anubis nadaje się do sadzenia, ponieważ jest rośliną epifityczną, która szybko wyszukuje kamienie lub korzenie do zakotwiczenia, aby tam rosnąć i rozmnażać się. Podczas zakładania akwarium rośliny muszą być przez cały czas wilgotne. Woda pitna jest najbardziej odpowiednia dla mieszkańców akwarium. Podczas zakładania akwarium rośliny muszą być przez cały czas wilgotne. Woda pitna jest najbardziej odpowiednia dla mieszkańców akwarium. Jej temperatura powinna mieć 25°C i należy napełniać ją powoli lub jakimś naczyniem, aby nie mieszała podłoża. Po napełnieniu urządzenia zostają uruchomione. Filtr działa i cyrkuluje wodę, regulowana grzałka zapewnia stałą temperaturę. Płynny nawóz Tetra PlantaMin dostarcza roślinom ważnych składników odżywczych. Produkty Tetra AquaSafe i Tetra Safe Start służą do uzdatniania wody w akwariach dla ryb i krewetek. Z jednej strony oznacza to, że woda pitna jest uzdatniana w sposób przyjazny dla zwierząt. Z drugiej strony, niezbędne bakterie filtrujące zostały już przeniesione do nowego akwarium, gdy zwierzęta już w nim mieszkają, dzięki czemu rozkład trujących dla ryb amonu/amoniaku i azotynów przebiega bez zakłóceń.

Oliver Knott poleca:

Tetra AquaArt LED Aquarium Complete Set 60 L to łatwe w pielęgnacji i najnowocześniejsze akwarium startowe do hodowli ryb ozdobnych i bezkręgowców, które zawiera już wszystkie niezbędne urządzenia, pokarm oraz produkty pielęgnacyjne!

Pojemność: 50 - 60 litrów, 60 - 80 litrów
Marki (producenci): Tetra
Podłączenie zasilania
Akcesoria

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tetra AquaArt Aquarium LED 60 L

4 recenzje klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
5 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

5 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 4 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "AquaArt Aquarium LED 60 L", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder