Tetra NitratMinus, 250 ml

Uzdatniacz wody

45,99 zł

(183,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 250 ml

Dostawa do wtorek, 4 czerwca

Dostępne po 31 maja

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Do długoterminowej redukcji i kontroli poziomu azotanów w akwarium oraz do naturalnej kontroli glonów
 • Biologiczna redukcja azotanów i dzięki temu długotrwała poprawa jakości wody
 • Przyrost glonów jest ograniczony, ponieważ zostaje usunięte ich główne źródło pokarmowe
 • Długotrwałe obniżenie poziomu azotanów poniżej 40 do 50 mg/l
 • Proste uzupełnienie
 • Proste użycie dzięki płynnej formie
 • Do wody słodkiej i morskiej

Nr art.: TET-147737, Zawartość: 250 ml, EAN: 4004218147737

Opis

Tetra NitrateMinus służy do trwałej redukcji poziomu azotanów i wolnej od biocydów kontroli glonów w akwariach słodkowodnych i morskich.

Woda jest czyszczona nie tylko przez mechaniczny system filtrujący. Aby przemienić amoniak w azotany potrzebne są specjalne bakterie, które zajmują ważne miejsce w wielopoziomowym systemie filtrującym. Używając produktów Tetra akwarysta uzyska w krótkim czasie odpowiedni poziom bioaktywności akwarium. Szeroko znane twierdzenie, że to przede wszystkim bakterie z grupy nitrobacter są aktywne jako bakterie nitryfikujące, zostało naukowo odrzucone. Badanie przeprowadzone przez markę Tetra pokazało, że w naturalnym biofilmie akwariów znajdują się szczepy nitrospira jako głównych bakterii nitryfikujących. Dodatkowo szkodliwy dla ryb amoniak zostaje usunięty przez gatunki nitrospira i nitrosomonas. Najnowsze wyniki badań sprawiły, że marka Tetra stworzyła produkt SafeStart. Optymalne warunki dla rozwoju ważnych bakterii w akwarium można osiągnąć z produktem Tetra Bactozym. Natomiast Tetra Bicoryn uzupełnia te produkty.

Tetra NitrateMinus jest stosowany w postaci płynnej do trwałej redukcji poziomu azotanów i wolnej od biocydów kontroli glonów. Tetra NitrateMinus służy do czysto biologicznej redukcji azotanów, a tym samym długoterminowej poprawy jakości wody. Wzrost glonów jest znacznie ograniczony, ponieważ algi są pozbawione głównego źródła pożywienia. W zależności od warunków akwariowych osiągana jest trwała redukcja azotanów poniżej 40-50 mg/l. Dzięki swojej płynnej formie Tetra NitrateMinus jest łatwiejszy do dozowania i można go łatwiej uzupełniać.

Sposób użycia
Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Co tydzień dodawać 2,5 ml na 10 l wody w akwarium. Widoczne granulki substancji czynnej są rozprowadzane w akwarium i powoli opadają na dno. Tetra NitrateMinus jest całkowicie nieszkodliwy dla zwierząt i roślin akwarium. Aby sprawdzić zawartość azotanów (NO3) w akwarium można użyć np. Tetra Test 6w1 lub Tetra Test NO3. Tetra NitrateMinus należy stosować, jeśli poziom azotanów jest zbyt wysoki.

Oliver Knott poleca:

Dzięki Tetra NitrateMinus zawartość azotanów w akwarium można szybko i łatwo zmniejszyć, tak aby glony były pozbawione źródła pokarmu, co docelowo zmniejszy ich ilość.

Marki (producenci): Tetra

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tetra NitratMinus

3 recenzje klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
7 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

7 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "NitratMinus", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder