WIO MULCHBED BIOTOP BEDS MULCH, 150 g

Naturalne podłoże biotopowe

92,42 zł 103,00 zł -10%

(616,13 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 g

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Mieszanka kory, korzeni, gałęzi
  • Aranżacja podłoża leśnego lub dna rzeki
  • Do akwariów, paludariów, terrariów

Kupowane często z Tropica Aquarium Soil, 9 L

WIO MULCHBED BIOTOP BEDS MULCH, 150 g 92,42 zł (616,13 zł / kg)
Tropica Aquarium Soil, 9 L 136,93 zł (15,21 zł / l)
Cena całkowita: 229,35 zł
Opis

Ściółka WIO to naturalne podłoże biotopowe do akwariów, paludariów i terrariów. Składa się z kawałków drewna o różnej wielkości i zawiera korę, gałęzie i korzenie, które idealnie nadają się do odtworzenia podłoża leśnego lub koryta rzeki. Idealny do szczegółowych krajobrazów!

Ściółka zawiera cenne kwasy organiczne i składniki odżywcze, które mają pozytywny wpływ na zwięrzeta. Różne rozmiary gałęzi zapewniają tym mniejszym doskonałe kryjówki i schronienia.

Wskazówka: kiedy ściółka nasiąknie wodą, pozostanie na ziemi. Nie musisz się martwić, że zgnije – proces ten jest bardzo długotrwały, dlatego podłoże biotopu pozostaje piękne przez lata.

Nr art.: WIO-71130814
Zawartość: 150 g
EAN: W71130814
Numer producenta: 71130814
Marki (producenci): WIO
Gatunki zwierząt: ryby, gady
Zastosowanie: akwarium, terrarium
Wielkość ziarna: gruboziarniste
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wioeco Design, S.L., Carrer de la Cierva, 9, 08184 Pala, Barcelona, Hiszpania, hello@wio.eco, www.wio.eco

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla WIO MULCHBED BIOTOP BEDS MULCH

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder