Anubias Echinodorus 'Ozelot Red'

Roślina akwariowa

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Łatwy w pielęgnacji „czerwony ocelot” Echinodorus Ozelot Red z Ameryki Południowej lubi wodę od miękkiej do twardej. Jest to roślina, która osiąga wysokość od 20 do ok. 50 cm i świetnie prezentuje się na środkowym planie i tle akwarium. Jest ona nieco rozłożysta dlatego też potrzebuje więcej przestrzeni w akwarium, by mogła się odpowiednio rozwijać.

Roślina ta jest łatwa w pielęgnacji i wyróżnia ją charakterystyczny wzór plamek na czerwono-zielonych liściach. Ponieważ odżywia się ona przez korzenie, potrzebuje podłoża bogatego w składniki odżywcze. Echinodorus Red Ocelot to łatwa w pielęgnacji roślina akwariowa, która nie wymaga wiele pracy. Dzięki dobrej podaży składników odżywczych rozwija się bardzo energicznie. Nawożenie CO2 nie jest konieczne i bardzo dobrze radzi sobie nawet przy średnim oświetleniu.

Echinodorus Ozelot Red rozmnaża się przez rośliny potomne rosnące na kwiatostanach rosnących powyżej linii wodnej - wystarczy je po prostu oddzielić i zasadzić.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:
Echinodorus red ocelot, dzięki swojemu kolorowi, przyciąga wzrok również w dużych akwariach. Szczególnie jako roślina samotna wygląda naprawdę świetnie, a ze względu na swoje pochodzenie szczególnie dobrze pasuje do zbiornika południowoamerykańskiego.

Pochodzenie: Ameryka
Poziom trudności: Normalny
Marki (producenci): Anubias
Informacje o naszych roślinach
Video do produktu:

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Anubias Echinodorus 'Ozelot Red'

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
4 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

4 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Echinodorus 'Ozelot Red'", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder