Aquael Podłoże AQUA DECORIS, 3-5 mm, 1,25 kg

Wspiera bujny wzrost roślin w akwarium!

Nowość w sklepie!

36,99 zł

(29,59 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1,25 kg

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do odżywiania roślin przez podłoże
  • Wspiera silne ukorzenianie wszystkich roślin
  • Wspomaga pracę filtra

Kupowane często z Tropica Aquarium Soil, 9 L

Aquael Podłoże AQUA DECORIS, 3-5 mm, 1,25 kg 36,99 zł (29,59 zł / kg)
Tropica Aquarium Soil, 9 L 153,00 zł (17,00 zł / l)
Cena całkowita: 189,99 zł
Opis

AQUAEL podłoże akwariowe GRUNT/FLORA stanowi solidną bazę do akwarium słodkowodnego, stworzoną specjalnie z myślą o potrzebach roślin wodnych!


Materiał zapewnia delikatnym korzeniom roślin bardzo dobre podparcie i dostarcza im niezbędnych minerałów oraz składników odżywczych wspierających prawidłowy wzrost. Z porowatej struktury korzysta również cały mikroekosystem akwarium, ponieważ tworzy ona dużą powierzchnię do zasiedlenia przez pożyteczne bakterie nitryfikacyjne.

Mikroorganizmy te wspierają rozkład szkodliwych związków i pomagają utrzymać równowagę biologiczną w zbiorniku, tworząc dobre warunki dla zdrowych roślin i stabilnego środowiska akwarium.


Najważniejsze zalety:

  • Specjalnie opracowane do roślinnych akwariów słodkowodnych
  • Źródło cennych minerałów i składników odżywczych dla korzeni
  • Powierzchnia do zasiedlenia przez pożyteczne bakterie filtracyjne
  • Wspiera równowagę biologiczną w akwarium słodkowodnym

Nr art.: ASA-45a121115
Zawartość: 1,25 kg
EAN: 5905546314305
Numer producenta: 45a121115
Marki (producenci): Aquael
Highlights: Nowości
Gatunki zwierząt: ryby, bezkręgowce
Zastosowanie: akwarium, woda słodka
Wielkość ziarna: średnie
Informacje prawne
Producent: Aquael Sp. z o.o., Dubowo Drugie 35, 16-400, Suwałki, Polska, suwalki@aquael.pl

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Aquael Podłoże AQUA DECORIS, 3-5 mm