Aquael Żwir kwarcowy AQUA DECORIS, 1,6-4 mm, 10 kg

Praktyczne podłoże do akwarium słodkowodnego

Nowość w sklepie!

55,00 zł

(5,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10 kg

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Granulacja 1,6 do 4 mm
  • Zaokrąglone ziarna i praktyczne zastosowanie
  • Dyskretny wygląd w akwarium

Kupowane często z Olibetta Środek do usuwania azotanów - woda słodka i morska, 118 ml

Aquael Żwir kwarcowy AQUA DECORIS, 1,6-4 mm, 10 kg 55,00 zł (5,50 zł / kg)
Olibetta Środek do usuwania azotanów - woda słodka i morska, 118 ml 22,02 zł (186,61 zł / l)
Cena całkowita: 77,02 zł
Opis

Zaokrąglone podłoże kwarcowe nadaje aranżacji naturalny i harmonijny wygląd, jednocześnie efektownie eksponując ryby oraz elementy dekoracyjne!


Dzięki granulacji od 1,6 do 4 mm substrat tworzy stabilną bazę zarówno dla roślin łodygowych, jak i rozetowych, zapewniając ich korzeniom dobre zakotwiczenie. Drobne przestrzenie pomiędzy ziarnami sprzyjają również cyrkulacji w obrębie podłoża, co ułatwia jego regularne czyszczenie.

To praktyczne podłoże dla osób, które chcą połączyć naturalny wygląd akwarium z funkcjonalnością.


Najważniejsze zalety:

  • Zaokrąglona granulacja od 1,6 do 4 mm
  • Naturalny, dyskretny wygląd
  • Odpowiednia struktura zapewniająca stabilne podparcie
  • Uniwersalne zastosowanie w akwariach słodkowodnych

Nr art.: ASA-45a115548
Zawartość: 10 kg
EAN: 5905546313681
Numer producenta: 45a115548
Marki (producenci): Aquael
Highlights: Nowości
Gatunki zwierząt: ryby, bezkręgowce
Zastosowanie: akwarium, woda słodka
Wielkość ziarna: średnie
Informacje prawne
Producent: Aquael Sp. z o.o., Dubowo Drugie 35, 16-400, Suwałki, Polska, suwalki@aquael.pl

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Aquael Żwir kwarcowy AQUA DECORIS, 1,6-4 mm