Dupla Vit, koncentrat witaminowy

Pokarm dodatkowy

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Dupla Vit to koncentrat witaminowy dodawany do pokarmu dla ryb lub wody akwariowej, odpowiedni do akwariów słodkowodnych i morskich oraz do stosowania w oczkach wodnych i stawach ogrodowych.

Koncentrat witaminowy Dupla zapobiega objawom niedoboru, a dzięki cienkiej końcówce dozującej można go łatwo dodawać do paszy. Jedzenie, które było przechowywane zbyt długo lub blisko akwarium, może stracić witaminy i minerały już po kilku miesiącach od otwarcia, a nawet mrożonki zawierają tylko kilka witamin. Niedobór witamin może być przyczyną chorób zwierząt akwariowych.Dupla Vit zapobiega zatem objawom niedoboru i wzmacnia odporność. Zbilansowane karmienie wspiera również rozwój koloru i zdrowy wzrost zwierząt, a tym samym ogólny wygląd, zwiększa również chęć do tarła i płodność. Również pożyteczne mikroorganizmy, takie jak bakterie czyszczące w akwarium, można wspierać w ich działaniu, dodając krople witamin bezpośrednio do wody w akwarium. Ponieważ jednak witaminy są wrażliwe na światło, należy je dodawać do akwarium tylko przy wyłączonym oświetleniu.

Wskazówka: świeżo przesianą artemię skropić kilkoma kroplami koncentratu witaminowego Dupla Vit i odstawić na godzinę. Artemia nauplii żywią się witaminami i dlatego są jeszcze bardziej wartościowe dla ryb.

Zalecane dawkowanie:
Koncentrat witaminowy Dupla Vit 10 ml można dodawać codziennie 3-5 kropli do odpowiedniej karmy i podawać zwierzętom. W przypadku pokarmu w płatkach, przed podaniem należy odczekać, aż płatki wchłoną większość witamin. Zamrożoną żywność należy generalnie podawać dopiero po jej rozmrożeniu i wypłukaniu. Po odsączeniu można pokarm ten wzbogacić o Dupla Vit. Jeśli chcesz dodać Dupla Vit bezpośrednio do wody w akwarium, zaleca się dodawanie preparatu po wyłączeniu światła.
Po otwarciu Dupla Vit należy przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu trzech miesięcy.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:
Karm jak profesjonalista - i wspieraj swoje cenne ryby wszystkimi niezbędnymi witaminami!

Marki (producenci): Dupla

ocen klientów po polski dla Dupla Vit, koncentrat witaminowy

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Vit, koncentrat witaminowy", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder