Fluval Wkład gąbkowe do filtra wielostopniowego, C2 (2 szt.)

Wkład zamienny do filtra akwariowego Fluval C-Series

20,86 zł 23,99 zł -13%

(10,43 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Rozmiar: C2

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wkład wymienny
  • Dokładnie dopasowany
  • Lekki do wymiany

Kupowane często z Fluval Wkład piankowy/poliester do filtra wielostopniowego, C2 (3 szt.)

Fluval Wkład gąbkowe do filtra wielostopniowego, C2 (2 szt.) 20,86 zł (10,43 zł / szt.)
Fluval Wkład piankowy/poliester do filtra wielostopniowego, C2 (3 szt.) 32,92 zł (10,97 zł / szt.)
Cena całkowita: 53,78 zł
Opis

Filtracja mechaniczna filtrów stopniowych Fluval serii C następuje za pomocą takich wkładów z gąbki. Wkład piankowy Fluval jest bardzo porowaty, dzięki czemu ma dużą powierzchnię, która mechanicznie filtruje duże zanieczyszczenia i zanieczyszczenia z akwarium. Tworzy to zdrowe i czyste akwarium.

Nr art.: FLU-14005
Zawartość: 2 szt.
EAN: 015561140058
Numer producenta: 14005
Marki (producenci): Fluval
Gatunki zwierząt: ryby, bezkręgowce
Zastosowanie: akwarium, woda morska, woda słodka
Video do produktu:

Konserwacja Filtr 5-stopniowy Fluval C-Series Film producenta (EN)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Hagen Deutschland, Lehmweg 99-105, 25488, Holm, Niemcy, customer.service-de@rchagen.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fluval Wkład gąbkowe do filtra wielostopniowego