HEISSNER Pompa do oczka wodnego Aqua Stark Eco P2200E-00, 1400 - 2.100 l/h
Wielofunkcyjna pompa o zmiennej prędkości
383,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wydajność pompy: 2100 l/h
- Maks. wysokość podnoszenia: 1,8 m
- Pobór mocy: 27 W
Opis
Regulowana pompa stawowa Aqua Stark Eco firmy HEISSNER została zaprojektowana specjalnie do stosowania w oczkach wodnych, fontannach i kompaktowych oczkach wodnych na tarasach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki nowoczesnej technologii silnika ECO-Synchron, urządzenie pracuje niezwykle energooszczędnie i cicho, a płytki wlot umożliwia pracę nawet przy niskim poziomie wody. Elastyczna konstrukcja umożliwia montaż zarówno w zanurzeniu, jak i na sucho, a wlot, obracany o 90°, idealnie dopasowuje się do różnych miejsc instalacji. Zintegrowane zabezpieczenie termiczne niezawodnie chroni pompę przed uszkodzeniem przez przeciążenie, a kompatybilność z inteligentnymi systemami wtyczek umożliwia nowoczesne, cyfrowe sterowanie wszystkimi oczkami wodnymi.
- Uniwersalna pompa stawowa
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Można ustawić na sucho lub w wodzie
- Wlot regulowany w krokach co 90°
- Kompaktowa, oszczędzająca miejsce konstrukcja
- Mocny i energooszczędny
- Przyjemnie cichy silnik
- Ochrona termiczna
- Zawiera stopniowaną końcówkę węża do przyłączy 1/2", 3/4" i 1"
Rozmiar: 14,5 x 7,5 x 8,3 cm
| Nr art.: | XAP-CF-P2200E-00 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4006873407508 |
| Numer producenta: | P2200E-00 |
| Marki (producenci): | HEISSNER |
| Zastosowanie: | staw |
| Połączenie: | 3/4" |
| Maks. Wysokość podnoszenia: | 1,8 m |
| Moc (W): | 27 W |
| Odpowiedni do temperatury: | -20°C - +40°C |
| Długość kabla: | 10 m |