JBL Biotopol, 625ml Refill

Uzdatniacz wody

59,00 zł

(94,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 625ml Refill

Dostawa do czwartek, 23 maja, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 00:00 godz..

Dostępny

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Sprawia, że woda z kranu jest odpowiednia dla ryb
 • Neutralizuje metale ciężkie
 • Z aloesem

Nr art.: JBL-2300700, Zawartość: 625 ml, EAN: 4014162230072

Opis

JBL Biotopo to uzdatniacz wody dla ryb, żółwi wodnych i bezkręgowców w wodzie słodkiej. Zwierzęta te powinny czuć się w akwariów tak samo dobrze, jak w środowisku naturalnym.

JBL Biotopo sprawia, że woda jest zgodna z biotopem oraz chroni mieszkańców akwariów. Czysta woda w akwarium oznacza optymalną jakość wody. Przy nowym urządzaniu akwarium, podmianie wody oraz po użyciu środków leczniczych oraz leków woda powinna zostać oczyszczona. Również woda z kranu nie jest optymalna, gdyż zawiera metale ciężkie takie jak miedź, cynk oraz ołów. Aby dostosować wodę z rurociągów do potrzeb ryb, nie powinna zawierać ona wyżej wymienionych pierwiastków oraz ani chloru, ani chloraminy.

Specjalne uzdatniacze wody neutralizują te substancje oraz oczyszczają wodę, aby była odpowiednia do akwarium. JBL Biotopo chroni błony, skrzela, skórę oraz płetwy dzięki aloesowi. Aloes chroni i wzmacnia ryby przed sytuacjami stresowymi, którymi są np. podmiana wody w akwarium. Kompleks witamin z grupy B zmniejsza ryzyko zachorowania.

Chelatacja dotyczy metali ciężkich, które zostają usunięte przy następnej podmianie wody. JBL Biotopo przemienia chlor w nieszkodliwy chlorek oraz neutralizuje szkodliwy chloramin.

Szkodliwe substancje są neutralizowane, a naturalne substancje dodawane. Uzdatniacze wody powinny być użyte na godzinę przed zasiedleniem bakterii starterowych. Dzięki miarce, która znajduje się po stronie wewnętrznej zakrętki, odpowiednie dozowanie jest dziecinne proste.

Sposób użycia
10 ml na 40 litrów wody w akwarium, przy wyższych ilościach odpowiednio dopasować. JBL Biotopo dodaje się do akwarium przy podmianie wody przed jej wlaniem do akwarium, następnie wlać wodę.

Zawartość:
1 uzdatniacz wody akwariowej

Nasz ekspert Oliver Knott radzi
Woda zgodna z naturalnym biotopem jest możliwa – dzięki JBL Biotopo! Szkodliwa woda z kranu oraz problemy związane z jej używaniem należą już do przeszłości.

Marki (producenci): JBL

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla JBL Biotopol

10 recenzji klienta w innym języku

4,9 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
25 (92%)
4 gwiazdki
2 (7%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

27 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 10 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Biotopol", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder