JBL Clearol, 500ml

Uzdatniacz wody

100,00 zł

(200,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 500ml

Dostawa do piątek, 14 czerwca

Dostępne po 12 czerwca

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Dla krystalicznie czystej wody słodkiej i żółwi wodnych
 • Eliminuje mikrocząsteczkowe zmętnienia i zawieszone cząsteczki
 • Wiąże zmętnienie bakteryjne
 • Oczyszcza wodę w akwarium

Nr art.: JBL-2303300, Zawartość: 500 ml, EAN: 4014162230331

Opis

JBL Clearol to preparat do klarowania wody dla krystalicznie czystych akwariów słodkowodnych i czyszczenia mikrocząsteczkowego zmętnienia w akwariach słodkowodnych i akwariach z żółwiami, dostępny w różnych wielkościach.

Produkty JBL są specjalnie dostosowane do poziomu zmętnienia wody i klarują wodę akwariową bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych dla jego mieszkańców. Eliminowane są mikrocząsteczkowe zmętnienia, z których niektóre nie są nawet wychwytywane przez filtr, np. najdrobniejsze zawieszone cząsteczki, które powodują białą mgiełkę, nalot wodny (zielona mgiełka), a nawet bakteryjne zamglenie. Mętna materia opada na dno i tam może zostać odessana lub złapana przez filtr. Efekt można rozpoznać po tworzeniu się białych chmur. Filtr należy czyścić częściej przy stosowaniu JBL Clearol w celu usunięcia zalegających tam mętnych materii. Zdrowa woda to zdrowe ryby: JBL Clearol sprzyja dobremu samopoczuciu i optymalizuje jakość wody dla wszystkich mieszkańców.

Naturalne działanie
Mikrocząsteczkowe, naturalne minerały są rozprowadzane w wodzie i dzięki specjalnej strukturze powierzchni wiążą dużą liczbę niepożądanych substancji, barwników, cząsteczek i bakterii. Całe akwarium staje się praktycznie jednym wielkim filtrem. To w naturalny sposób oczyszcza wodę i sprzyja dobremu samopoczuciu ryb i mniejszych zwierząt. Powstałe początkowe zmętnienie znika po 2-24 godzinach, a woda staje się krystalicznie czysta.

Sposób użycia
10 ml/40 l wody na tydzień, przed użyciem energicznie wstrząsnąć butelką, a następnie natychmiast podać. Produkt należy dodać do akwarium w miejscu o dobrym ruchu wody. Aplikacja nie jest zalecana do akwariów o pH poniżej 6 i twardości węglanowej poniżej 5°d, gdyż w przeciwnym razie istnieje ryzyko zaniku kwasu.

Wskazówka
W przypadku uporczywych zielonych (pływających glonów) i bakteryjnego zmętnienia, które nie znikają po 3 dniach, zaleca się stosowanie uzdatniacza JBL UV-C.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:
Krystalicznie czysta woda i żywe ryby! Dzięki JBL Clearol zmętnienie jest wiązane i bezpiecznie usuwane!

Marki (producenci): JBL

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla JBL Clearol

6 recenzji klienta w innym języku

4,9 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
6 (85%)
4 gwiazdki
1 (14%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

7 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 6 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Clearol", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder