JBL FilterBoost, 25 g

Do optymalizacji wydajności działania filtra

22,99 zł

(919,60 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 25 g

Dostawa do piątek, 14 czerwca

Dostępne po 12 czerwca

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Optymalizuje wydajność filtra
 • Filtr trzeba rzadziej czyścić
 • Wydłuża interwały czyszczenia filtrów

Nr art.: JBL-2518500, Zawartość: 25 g, EAN: 4014162251855

Opis

JBL FilterBoost to specjalnie wyhodowane bakterie na granulacie mineralnym jako materiale nośnym. Optymalizują one wydajność filtra i wydłużają okresy czyszczenia filtrów w akwariach słodkowodnych i morskich dla ryb, żółwi i krewetek. JBL FilterBoost nadaje się również do nowych instalacji, podmian wody i chorób ryb. Płynne, żywe bakterie czyszczące do aktywacji nowych i oczyszczonych filtrów w akwariach słodkowodnych i morskich.

Specjalne kultury bakterii zapewniają degradację osadu czynnego w filtrze. Zapobiega to zapychaniu się materiału filtrującego szlamem i innymi osadami organicznymi, a także wydłuża okres czyszczenia i żywotność. Granulki aktywowane przez bakterie wystarczają na objętość filtra 5-6 litrów i są umieszczane w filtrze wstępnym lub pierwszej części materiału filtracyjnego filtra wewnętrznego lub zewnętrznego.

JBL FilterBoost aktywuje oczyszczone filtry i filtry po użyciu leków. Zapewnia czystą wodę i szybki rozkład amonu/amoniaku i azotynów. Ten starter bakteryjny zawiera wysoce aktywne, pożyteczne żywe bakterie, które szybko rozkładają zanieczyszczenia, odchody ryb i inne odpady oraz spowalniają zamulanie filtra. Stabilna równowaga w akwarium znacząco przyczynia się do zdrowia pielęgnowanych ryb, a szczególnie wrażliwi mieszkańcy korzystają z mniejszych wahań. JBL FilterStart ogranicza straty ryb w wyniku zmiennych parametrów wody i tworzy środowisko odpowiednie dla biotopu.

Uzdatniacze wody należy zawsze stosować na godzinę przed użyciem starterów bakteryjnych.

Sposób użycia
Może być stosowany we wszystkich filtrach o wielowarstwowej strukturze masy filtracyjnej. Nie dotyczy filtrów wewnętrznych z wkładami piankowymi. Rozprowadź wymaganą ilość granulek JBL FilterBoost równomiernie między 2-3 warstwy materiału filtracyjnego jak najbliżej wlotu wody do filtra. Podczas czyszczenia filtra wsyp nowe granulki.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:
JBL FilterBoost spowalnia zamulanie się filtra, a tym samym znacznie wydłuża okresy czyszczenia i żywotność.

Marki (producenci): JBL

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla JBL FilterBoost

3 recenzje klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "FilterBoost", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder