JBL Nano-Crusta, 15 ml

Preparat do pielęgnacji

22,99 zł

(1.532,67 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 15 ml

Dostawa do piątek, 14 czerwca

Dostępne po 12 czerwca

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Uzdatniacz wody dla bezkręgowców w małych akwariach
 • Podczas zakładania i podmianie wody
 • Wspomaga dobre samopoczucie i proces zrzucenia pancerza
 • Wzmacnia ubarwienie krewetek

Nr art.: JBL-2310700, Zawartość: 15 ml, EAN: 4014162231079

Opis

JBL Nano-Crusta to produkt do pielęgnacji i wspomaga proces zrzucania pancerza bezkręgowców, takich jak krewetki i kraby w małym akwarium.

Woda w akwarium powinna być uzdatniana przy założeniu nowego zbiornika, częściowych podmianach wody oraz po zastosowaniu środków leczniczych lub leków. Woda z kranu jest również agresywna i zawiera metale ciężkie, takie jak miedź, cynk i ołów. Aby była ona odpowiednia dla krewetek, nie może zawierać tych metali ani chloru oraz chloraminy. JBL Nano-Crusta w naturalny sposób przetwarza wodę. Niebezpieczne zanieczyszczenia są neutralizowane i dodawane są substancje naturalne. JBL Nano-Crusta czyści i klaruje w naturalny sposób bez użycia środków chemicznych oraz tworzy krystalicznie czystą i naturalnie czystą wodę akwariową.

Zdrowa woda to zdrowe zwierzęta: środek pielęgnacyjny sprzyja dobremu samopoczuciu, a zawarty w tym preparacie minerał ilasty montmorylonit wspomaga procesy zrzucania pancerza. Koloru staje się pełniejszy: JBL Nano-Crusta wspiera rozwój wyraźnych kolorów u krewetek. Mikrocząsteczkowe, naturalne minerały są rozprowadzane w wodzie i dzięki specjalnej strukturze powierzchni, wiążą dużą liczbę niepożądanych substancji, barwników, cząsteczek i bakterii. Całe akwarium staje się praktycznie jednym wielkim filtrem

Seria JBL Nano, opracowana specjalnie dla małych akwariów i umożliwia właściwą i zgodną z gatunkiem pielęgnację jego mieszkańców. Chociaż małe akwaria podlegają w zasadzie tym samym prawom biologicznym, co ich większe odpowiedniki, opieka nad nimi wymaga szczególnej uwagi. Ze względu na niewielką ilość wody, zaburzenia równowagi mogą powstać bardzo szybko, czego można uniknąć dzięki specjalnie dostosowanym produktom pielęgnacyjnym i paszowym z gamy JBL Nano.

Sposób użycia
Dobrze wstrząśnij przed użyciem! 1 kropla na 2 litry wody tygodniowo

Uzdatniacze do wody należy stosować na godzinę przed użyciem starterów bakteryjnych. Dzięki miarce, która znajduje się po stronie wewnętrznej zakrętki, odpowiednie dozowanie jest dziecinne proste. Aplikacja jest odpowiednia dla każdego nowego akwarium oraz przy każdej zmiany wody. Początkowe zmętnienie, które pojawia się podczas stosowania wykazuje skuteczność i znika ponownie po 2-24 godzinach, a woda staje się krystalicznie czysta.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:
Naturalne uzdatnianie wody bez użycia środków chemicznych - specjalnie dla krewetek i krabów!

Marki (producenci): JBL

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla JBL Nano-Crusta

Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Nano-Crusta", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder