Olibetta Gravel beige 8-16 mm

Naturalny żwir

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Harmonijne kolory naturalnych kamyków gruboziarnistego żwiru akwariowego Ollibetta naturalnej mieszance żwiru 8-16 mm są idealnie dopasowane. Dzięki tym stosunkowo dużym zaokrąglonym kamieniom można stworzyć wspaniałe i bardzo naturalne akwarium rzeczne lub wprowadzić okrągłe kształty do aquascape - w ten sposób można stworzyć silny prąd wodny w układzie rzecznym lub wdrożyć biotop dla zwierząt kochających nurt.

Kamyczki doskonale nadają się również do standardowych akwariów grupowych i można tu puścić wodze fantazji i bawić się różnymi kształtami i kolorami podczas projektowania akwarium. W bardzo dużych zbiornikach akwariowe mieszanki żwiru firmy Olibetta świetnie sprawdzają się również jako jedyne podłoże. Naturalne kamyki do akwarium można łączyć z pasującymi kamykami akwariowymi lub w kontrastowym kolorze. Żwir akwariowy Olibetta nie wpływa na twardość wody w akwarium i nie emituje żadnych zanieczyszczeń.

Wybierając szczególnie gruboziarnistą mieszankę naturalnego żwiru Olibetta do akwariów, wybierasz bardzo dekoracyjny żwir, który dzięki dużej powierzchni ma również dodatkową zaletę funkcji filtra biologicznego. Naturalny żwir przed użyciem należy krótko spłukać zimną wodą, aby usunąć otarcia spowodowane transportem.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:

Kamyczki naturalnej mieszanki żwirowej Olibetta o wielkości ziarna 8-16 mm są idealne do tworzenia różnych akcentów w akwarium i aquascape.

Ziarnistość: 8-16 mm
Marki (producenci): Olibetta

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Olibetta Gravel beige 8-16 mm

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Gravel beige 8-16 mm", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder