Olibetta Seiryu Rocks - 10 kg, 10 kg

Idealny do naturalnie wyglądających akwariów, np. Iwagumis

184,00 zł

(18,40 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10 kg

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Optymalne i bezpieczne do stosowania w każdym akwarium słodkowodnym i terrarium
  • Idealna do obsadzenia dzięki nieregularnej powierzchni
  • Kamienie naturalne o świetnej strukturze
  • Może lekko utwardzać wodę

Kupowane często z Olibetta Seiryu Rocks - 5 kg, 5 kg

Olibetta Seiryu Rocks - 10 kg, 10 kg 184,00 zł (18,40 zł / kg)
Olibetta Seiryu Rocks - 5 kg, 5 kg 92,00 zł (18,40 zł / kg)
Cena całkowita: 276,00 zł
Opis

Skały olibetta Seiryu to naturalne skały, które doskonale nadają się do tworzenia naturalnych krajobrazów wodnych, takich jak Iwagumis w akwariach słodkowodnych oraz do konstrukcji w terrariach.

Dzięki swojej nieregularnej powierzchni skały olibetta Seiryu zapewniają idealne warunki do obsadzania i można je wykorzystać natychmiast po krótkim opłukaniu.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:
Seiryu Rocks - prawdziwy rarytas w Twoim akwarium!

Nr art.: opl-10136
Zawartość: 10 kg
EAN: 9120130750123
Numer producenta: 10136
Marki (producenci): Olibetta
Gatunki zwierząt: ryby, gady, bezkręgowce
Zastosowanie: akwarium, terrarium, woda słodka

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Olibetta Seiryu Rocks - 10 kg

8 recenzji klientów w innym języku

4,3 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
7 (63%)
4 gwiazdki
1 (9%)
3 gwiazdki
2 (18%)
2 gwiazdki
1 (9%)
1 gwiazdka
0 (0%)

11 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 8 recenzje w innym języku.