Söll Podłoże do akwarium - WasserpflanzenSubstrat, 6 kg

Podłoże pobudzające wzrost roślin stawowych

65,88 zł 74,00 zł -11%

(10,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 kg

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Z lawy, gliny i wapienia
  • Z ważnymi minerałami i pierwiastkami śladowymi
  • Małe zanieczyszczenie wody

Kupowane często z Tetra AquaSafe, 500 ml

Söll Podłoże do akwarium - WasserpflanzenSubstrat, 6 kg 65,88 zł (10,98 zł / kg)
Tetra AquaSafe, 500 ml 36,99 zł (73,98 zł / l)
Cena całkowita: 102,87 zł
Opis

Podłoże roślin wodnych z lawy, granulowanej gliny i wapienia tworzy powierzchnię, na której rośliny mogą się zakorzenić. Krok po kroku ważne minerały i pierwiastki śladowe są uwalniane do korzeni, tworząc w ten sposób dobre warunki. Podłoże roślin wodnych nie sprzyja tworzeniu się glonów ani nie wpływa negatywnie na wartości pH wody w stawie.

Podłoże jest idealne dla roślin bagiennych, pływających liści i roślin podwodnych oraz lilii wodnych.

Sposób użycia:

Najlepiej posadzić staw, zanim zostanie napełniony wodą. Posadź swoje rośliny wodne razem z podłożem na głębokości wody 5-15 cm. Wskazane jest pokrycie podłoża żwirem, aby podłoże nie oderwało się od rośliny i nie wypłukało. Następnie napełnij staw wodą.

Nr art.: SOE-83322
Zawartość: 6 kg
EAN: 4021028200360
Numer producenta: 83322
Marki (producenci): Söll
Gatunki zwierząt: ryby, bezkręgowce
Zastosowanie: staw
Postać dawkowania: substancja stała
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Söll GmbH, Fuhrmannstrasse 6, 95030, Hof, Niemcy, info@soelltec.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Söll Podłoże do akwarium - WasserpflanzenSubstrat