Tetra AquaArt Explorer LED 60L, biały

Akwarium zestaw startowy

769,00 zł

(włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Kolor: biały

Dostawa do czwartek, 23 maja, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 00:00 godz..

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Właściwości i zalety

 • Wymiary wraz z pokrywą / oświetleniem 51 x 36 x 61 cm
 • Akwarium w atrakcyjnym stylu „Half Moon” z wygiętą o 180° przednią szybą
 • Wysokiej jakości akwarium o grubości szkła 6mm
 • Trwałe i mocne oświetlenie LED o mocy 8,5 W o niskim zużyciu energii
 • Wysokiej jakości przezroczysta osłona z tworzywa akrylowego ze zintegrowaną klapką do karmienia
 • Elastyczne opcje dla optymalnej integracji technologii

Szukasz artykułów odpowiednich dla tego produktu?

Nr art.: TET-255999, Zawartość: 1 Zestaw, EAN: 4004218255999

Kupowane często z AquaArt Explorer 30/60L szafka pod akwarium

Tetra AquaArt Explorer LED 60L - biały AquaArt Explorer 30/60L szafka pod akwarium - czarny
Tetra AquaArt Explorer LED 60L - biały 769,00 zł
AquaArt Explorer 30/60L szafka pod akwarium 543,00 zł
Cena całkowita: 1.312,00 zł
Opis

Zestaw akwariowy Tetra AquaArt LED Explorer Line 60 L to czarny zestaw akwariowy z zakrzywioną przednią szybą oraz technologią.

Jak wszyscy wiemy, natura działa na nas uspokajająco i oczyszczająco. Dzięki akwarium taki kawałek natury zagości w twoim domu, a kolorowe rybki ozdobią przestrzeń. Jako biotop ze swoimi roślinami, dekoracją oraz niepozorną i zrównoważoną technologią, akwarium Explorer Line przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu mieszkalnym lub roboczym.

Zestaw akwariowy Tetra AquaArt Explorer Line to nowoczesny wygląd połączony z innowacyjną technologią, całość jest łatwa w pielęgnacji i umożliwi Ci tworzenie fascynujących podwodnych światów. Światło LED o mocy 8,5 W zapewnia naturalne oświetlenie akwarium. Wysoce skuteczny filtr Tetra EasyCrystal uzupełnia kompletny zestaw i zapewnia idealne warunki życia dla krabów i innych bezkręgowców oraz roślin. Zestaw akwariowy został zaprojektowany w atrakcyjnym stylu „Half Moon” (półksiężyc) i zachwyca zakrzywioną o 180° przednią szybą. Dzięki grubości szkła 6 mm akwarium jest szczególnie wysokiej jakości. W zestawie znajdziesz również mocne i trwałe oświetlenie LED, które jest bardzo energooszczędne o mocy 8,5 wat. Wysokiej jakości, przezroczysta pokrywa wykonana z tworzywa akrylowego umożliwia optymalne oświetlenie akwarium i posiada zintegrowaną klapkę do karmienia. Dzięki technologii filtrowania EasyCrystal zapewniona jest niezbędna cyrkulacja wody. Pokarm dla rybek jest już w zestawie.

A tak to działa: technologia, czyli filtry, grzałki i oświetlenie są dostosowane do wielkości akwarium i nie rzucają się w oczy. Przezroczysta osłona z żywicy akrylowej również wygląda bardzo interesująco i zapewnia dobrą widoczność.
Prawie naturalne podłoże zapewnia optymalne warunki środowiskowe. Anubis nadaje się do sadzenia, ponieważ jest rośliną epifityczną, która szybko wyszukuje kamienie lub korzenie do zakotwiczenia, aby tam rosnąć i rozmnażać się. Podczas zakładania akwarium rośliny muszą być przez cały czas wilgotne. Woda pitna jest najbardziej odpowiednia dla mieszkańców akwarium. Jej temperatura powinna mieć 25°C i należy napełniać ją powoli lub jakimś naczyniem, aby nie mieszała podłoża. Po napełnieniu technologia jest uruchamiana. Filtr działa i cyrkuluje wodę, regulowana grzałka zapewnia stałą temperaturę. Płynny nawóz Tetra PlantaMin dostarcza roślinom ważnych składników odżywczych.
Produkty Tetra AquaSafe i Tetra Safe Start służą do uzdatniania wody do bezpośredniego zarybiania ryb lub krewetek. Z jednej strony oznacza to, że woda pitna jest uzdatniana w sposób przyjazny dla ryb i krewetek. Z drugiej strony, niezbędne bakterie filtrujące zostały już przeniesione do nowego akwarium, gdy zwierzęta w nim zamieszkały, dzięki czemu rozkład trujących dla ryb amonu/amoniaku i azotynów przebiega bez zakłóceń. Dzięki technologii filtrowania EasyCrystal woda jest krystalicznie czysta tego samego dnia, a ryby i krewetki można karmić. Po stresie transportowym i przyzwyczajeniu się do nowego środowiska, odpowiednie jest zasilenie energetyczne np. Tetra Pro Energy.

Oliver Knott poleca:

Dzięki zestawowi akwariowemu Tetra AquaArt Explorer Line 60 L jesteś dobrze wyposażony aby stworzyć odpowiedni dom dla małych ryb i bezkręgowców.

Pojemność: 50 - 60 litrów, 60 - 80 litrów
Marki (producenci): Tetra
Podłączenie zasilania
Akcesoria

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tetra AquaArt Explorer LED 60L

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "AquaArt Explorer LED 60L", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder