Tetra Easy Balance, 500ml

Uzdatniacz wody

73,00 zł

(146,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 500ml

Dostawa do czwartek, 23 maja, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 00:00 godz..

Dostępny

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Ułatwia pielęgnację akwarium, a ryby i rośliny pozostają w formie
 • Redukuje ilość wymiany wody oraz stabilizuje ważne parametry wody KH i pH do 6 miesięcy
 • Polepsza jakość wody
 • W naturalny sposób zmniejsza ilość fosforanów i azotanów

Nr art.: TET-767935, Zawartość: 500 ml, EAN: 4004218767935

Opis

Tetra EasyBalance to uzdatniacz wody do akwariów słodkowodnych, który ogranicza konieczność wymiany wody i stabilizuje ważne parametry wody.

Woda jest czyszczona nie tylko przez mechaniczny system filtrujący. Aby przemienić amoniak w azotany potrzebne są specjalne bakterie, które zajmują ważne miejsce w wielopoziomowym systemie filtrującym. Używając produktów Tetra akwarysta uzyska w krótkim czasie odpowiedni poziom bioaktywności akwarium. Szeroko znane twierdzenie, że to przede wszystkim bakterie z grupy nitrobacter są aktywne jako bakterie nitryfikujące, zostało naukowo odrzucone. Badanie przeprowadzone przez markę Tetra pokazało, że w naturalnym biofilmie akwariów znajdują się szczepy nitrospira jako głównych bakterii nitryfikujących. Dodatkowo szkodliwy dla ryb amoniak zostaje usunięty przez gatunki nitrospira i nitrosomonas. Najnowsze wyniki badań sprawiły, że marka Tetra stworzyła produkt SafeStart. Optymalne warunki dla rozwoju ważnych bakterii w akwarium można osiągnąć z produktem Tetra Bactozym. Natomiast Tetra Bicoryn uzupełnia te produkty.

Tetra EasyBlaance zmniejsza wysiłek związany z czyszczeniem akwarium oraz utrzymuje ryby i rośliny w dobrej kondycji. Unikalna kombinacja składników aktywnych zapewnia odpowiednią jakość wody przez kilka miesięcy i wydłuża czas do kolejnej jej podmiany. Ulepszona formuła zawiera zoptymalizowaną mieszankę mineralną. Tetra EasyBalance upraszcza konserwację akwarium i optymalizuje jakość wody. Najważniejsze wartości wody, takie jak pH i KH, są stabilizowane nawet do 6 miesięcy. W naturalny sposób zmniejsza ilość fosforanów i azotanów. Tetra EasyBalance dodaje cenne witaminy i minerały, które są ważne dla zdrowych ryb i roślin. Zużycie wody wodociągowej jest zminimalizowane, a comiesięczna potrzeba częściowych podmian wody zostaje wyeliminowana.

Sposób użycia
Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Co tydzień dodawać 2,5 ml Tetra EasyBalance na 10 l wody akwariowej. Do pomiaru użyj nasadki dozującej. 1 linia na skali pomiarowej = 10ml. Jasne granulki redukujące azotany są widoczne w produkcie i opadają na dno. Produkt jest nieszkodliwy dla ryb, nawet po zjedzeniu. Ważne jest, aby używać Tetra EasyBalance co tydzień, aby wydłużyć czas między kolejną podmianą wody.

Oliver Knott poleca:

Tetra EasyBalance utrzymuje akwarium w dobrej kondycji! Parametry wody stabilizują się nawet do 6 miesięcy, a comiesięczna częściowa wymiana wody nie jest już konieczna!

Marki (producenci): Tetra
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

 • H315 - Działa drażniąco na skórę.
 • H319 - Działa drażniąco na oczy.
 • H335 - Może powodować podrażnienie dróg oddechowych.

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tetra Easy Balance

5 recenzji klienta w innym języku

4,6 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
8 (80%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
2 (20%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

10 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 5 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Easy Balance", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder