Tetra NitratMinus Pearls, 250 ml

Redukcja poziomu azotanów

100,00 zł

(400,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 250 ml

Dostawa do środa, 29 maja, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 00:00 godz..

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Do długoterminowej redukcji poziomu azotanów przy urządzaniu nowego akwarium
 • Ważne źródło pokarmu glonów zostaje im odebrane, a jakość wody zostaje poprawiona na długi czas
 • Czysto biologiczna redukcja poziomu azotanów na 12 miesięcy
 • Długoterminowa poprawa jakości wody
 • Ogranicza rozwój glonów
 • Proste użycie przez umieszczenie w podłożu

Nr art.: TET-189188, Zawartość: 250 ml, EAN: 4004218189188

Opis

Tetra NitrateMinus Pearls to granulat do podłoża, który służy do trwałego obniżenia zawartości azotanów w nowo zakładanych akwariach słodkowodnych i morskich.

Woda jest czyszczona nie tylko przez mechaniczny system filtrujący. Aby przemienić amoniak w azotany potrzebne są specjalne bakterie, które zajmują ważne miejsce w wielopoziomowym systemie filtrującym. Używając produktów Tetra akwarysta uzyska w krótkim czasie odpowiedni poziom bioaktywności akwarium. Szeroko znane twierdzenie, że to przede wszystkim bakterie z grupy nitrobacter są aktywne jako bakterie nitryfikujące, zostało naukowo odrzucone. Badanie przeprowadzone przez markę Tetra pokazało, że w naturalnym biofilmie akwariów znajdują się szczepy nitrospira jako głównych bakterii nitryfikujących. Dodatkowo szkodliwy dla ryb amoniak zostaje usunięty przez gatunki nitrospira i nitrosomonas. Najnowsze wyniki badań sprawiły, że marka Tetra stworzyła produkt SafeStart. Optymalne warunki dla rozwoju ważnych bakterii w akwarium można osiągnąć z produktem Tetra Bactozym. Natomiast Tetra Bicoryn uzupełnia te produkty.

Tetra NitrateMinus Pearls służy do trwałego obniżenia zawartości azotanów w nowo zakładanych akwariach słodkowodnych i morskich. Granulat wtapia się w podłoże i jest stale rozkładany przez bakterie, co zapewnia czysto biologiczną redukcję azotanów do 12 miesięcy, co prowadzi do długoterminowej poprawy jakości wody. Wzrost glonów jest znacznie ograniczony przez pozbawienie ich składników odżywczych. W zależności od warunków w akwarium, zawartość azotanów można zmniejszyć o 40-50 mg/l. Tetra NitrateMinus należy stosować co 12 miesięcy. Ponadto w dowolnym momencie możliwe jest ponowne podanie do dwukrotności dawki w celu usprawnienia sposobu działania.

Sposób użycia
Tetra NitrateMinus Pearls umieszcza się na podłożu zgodnie z załączoną instrukcją obsługi. W każdej chwili możliwe jest kolejne dozowanie do podwojonej ilości. Zaleca się regularną kontrolę zawartości azotanów używając np. Tetra Nitrat Test.

Oliver Knott poleca:

Dzięki Tetra NitrateMinus Pearls ilość azotanów może być redukowana i kontrolowana w nowo zakładanych akwariach słodkowodnych i morskich przez okres do 12 miesięcy.

Marki (producenci): Tetra

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tetra NitratMinus Pearls

2 recenzje klienta w innym języku

3,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (50%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
1 (50%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "NitratMinus Pearls", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder