Tetra Silikonowy wąż do pompy napowietrzającej, 2,50 m

Akcesoria do filtrów i pomp

18,99 zł

(7,60 zł / m, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 2,50 m

Dostawa do wtorek, 4 czerwca

Dostępne po 31 maja

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Długość 2,5 m
 • Elastyczny, silikonowy wąż powietrzny do kamieni napowietrzających
 • Średnica 4/6 mm (wew./zew.)
 • Nadaje się do Tetra APS 50-400 i większości innych napowietrzaczy

Nr art.: TET-157026, Zawartość: 2,50 m, EAN: 4004218157026

Opis

Wąż do pompy napowietrzającej TetraAH 50-400 to przezroczysty, silikonowy wąż do stosowania z pompą Tetra APS 50-400 oraz większością innych pomp oraz kamieni napowietrzających.

Napowietrzacz do akwarium jest niezbędna do obsługi filtrów gąbkowych zasilanych powietrzem lub do zwiększenia zawartości tlenu poprzez zwiększony ruch powierzchni. Pompa napowietrzająca do akwarium Tetra APS to bardzo ciche i niezwykle wydajne urządzenie, która pracuje bardzo cicho eliminującym hałas komorom. Dzięki innowacyjnej konstrukcji pompy z mocnymi ściankami obudowy i specjalnymi gumowymi nóżkami pochłaniającymi wibracje, możliwa jest bardzo cicha praca. Pompa napowietrzająca Tetra APS imponuje wyjątkową jakością i niezawodnością oraz zapewnia niezmiennie wysoki przepływ powietrza przez trwałą i mocną membranę. W opakowaniu znajduje się zawór powietrza do kontroli przepływu powietrza. Pompa napowietrzająca Tetra APS została przetestowana przez TÜV/GS i posiada certyfikat CE oraz 3-letnią gwarancję.

Wąż do pompy napowietrzającej Tetra AH 50-400 łączy się między pompą powietrza a filtrem gąbkowym lub kamieniem napowietrzającym w akwarium. Długość węża można skrócić, odcinając go.

Uwaga: Po pewnym czasie kamienie napowietrzające mogą się zatkać. Następnie występuje zwiększone ciśnienie wsteczne, które zmniejsza wydajność pompy powietrza i prowadzi do zwiększonego zużycia membrany. Dlatego należy regularnie wymieniać kamień napowietrzający, gdy tylko zauważysz zmniejszony wylot powietrza lub jeśli kamień napowietrzający jest widocznie zabrudzony lub zwapniony.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:

Dzięki elastycznemu wężowi do pompy napowietrzającej Tetra możesz łatwo obsługiwać filtr gąbkowy lub kamień napowietrzający w akwarium!

Marki (producenci): Tetra

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tetra Silikonowy wąż do pompy napowietrzającej

4 recenzje klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
14 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

14 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 4 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Silikonowy wąż do pompy napowietrzającej", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder