Tetra Tetratec EasyCrystal 250 filtr wewnętrzny

Filtr wewnętrzny

136,00 zł

(włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 1 Szt.

Dostawa do czwartek, 23 maja, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 00:00 godz..

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Zajmuje mało miejsca w akwarium
 • Zapewnia trwale optymalne parametry wody
 • Do akwarium o pojemności 15-40 litrów
 • Filtracja mechaniczna, chemiczna i biologiczna
 • Wymiana mediów filtracyjnych bez mokrych rąk
 • Gotowy do natychmiastowego użycia

Nr art.: TET-151567, Zawartość: 1 sztuka, EAN: 4004218151567

Opis

Filtr Tetra EasyCrystal 250 służy do mechanicznego, chemicznego i biologicznego uzdatniania wody w akwariach o pojemności 15-40 litrów i jest przeznaczony do stosowania w akwariach słodkowodnych.

Stałe filtrowanie wody w akwarium jest niezbędne dla dobrego samopoczucia ryb i roślin. Technologia filtracyjna Tetra bezpiecznie rozkłada nadmiar składników odżywczych, zapewniając w ten sposób dobrą jakość wody. Filtr jest sercem każdego akwarium i dlatego jest wybierany tak, aby pasował do każdego biotopu. Liczy się nie tylko wielkość zbiornika, ale także zwierzęta, które w nim mieszkają. W Tetra wszystkie kompletne zestawy AquaArt zawierają odpowiedni filtr dopasowany do ilości ryb oraz wielkości akwarium. Jeśli jednak okoliczności ulegną zmianie, ponieważ ryby się rozmnażają lub wprowadzisz małe zwierzęta, takie jak krewetki karłowate, może zajść konieczność wymiany istniejącego filtra na bardziej dopasowany.

Filtr wewnętrzny Tetra EasyCrystal 250 zapewnia krystalicznie czystą i zdrową wodę dzięki intensywnej filtracji mechanicznej, biologicznej i chemicznej. Podczas filtracji mechanicznej dwuwarstwowa włóknina filtracyjna usuwa nawet najmniejsze, zawieszone cząstki. Biała strona służy do wstępnego filtrowania powierzchownego, zielona do dokładnego filtrowania. Do filtracji biologicznej stosuje się gąbki filtracyjne i biokulki o bardzo dużej powierzchni dla kolonizacji pożytecznych bakterii czyszczących. Specjalny węgiel aktywny służy do niwelowania przebarwień wody i nieprzyjemnych zapachów, a tym samym chemicznie czyści wodę w akwarium. Czyszczenie filtra Tetra EasyCrystal Filter 250 jest niezwykle proste: wkłady filtracyjne wymieniane są co 4 tygodnie. Mocna turbina magnetyczna umożliwia wysoki przepływ wody, a kompaktowa obudowa oszczędza miejsce. Dzięki elastycznym przyssawkom filtr wewnętrzny można przymocować elastycznie i bezpiecznie. Media filtracyjne są dostępne jako części zamienne. Filtr Tetra EasyCrystal 250 został przetestowany przez TÜV/GS, posiada certyfikat CE oraz 2-letnią gwarancją.

Wskazówka: czyszczenie i wymiana filtra zawsze oznacza utratę bakterii filtrujących. Dzięki Tetra Bactozym, aktywatorowi bakterii, możesz zrekompensować tę utratę w bardzo krótkim czasie.

Oliver Knott poleca:

Dzięki Tetra EasyCrystal 250 ręce pozostają całkowicie suche podczas czyszczenia filtra! Szybka i niezawodna wymiana materiałów filtracyjnych jednym ruchem ręki, nigdy nie była łatwiejsza!

Marki (producenci): Tetra
Podłączenie zasilania

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tetratec EasyCrystal 250 filtr wewnętrzny

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Tetratec EasyCrystal 250 filtr wewnętrzny", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder