Tetra Tetratec filtr wewnętrzny plus, 600

Filtr wewnętrzny do akwarium

181,00 zł

(włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Rozmiar: 600

Dostawa do środa, 29 maja, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 00:00 godz..

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Zajmuje mało miejsca w akwarium
 • Zapewnia trwale optymalne parametry wody
 • Wydajna filtracja mechaniczna, biologiczna oraz chemiczna
 • Praktyczne urządzenie do usuwania mediów filtracyjnych
 • Gotowy do natychmiastowego użycia

Nr art.: TET-607651, Zawartość: 1 sztuka, EAN: 4004218607651

Opis

Filtr wewnętrzny Tetra IN plus służy do mechanicznego, chemicznego i biologicznego uzdatniania wody w akwariach i jest przeznaczony do stosowania w akwariach słodkowodnych.

Stałe filtrowanie wody w akwarium jest niezbędne dla dobrego samopoczucia ryb i roślin. Technologia filtracyjna Tetra bezpiecznie rozkłada nadmiar składników odżywczych, zapewniając w ten sposób niezmiennie dobrą jakość wody. Filtr jest sercem każdego akwarium i dlatego jest wybierany tak, aby pasował do każdego biotopu. Liczy się nie tylko wielkość zbiornika wodnego, ale również jego mieszkańcy. W Tetra wszystkie kompletne zestawy AquaArt zawierają filtr odpowiedni dla danego zarybienia oraz akwarium. Jeśli jednak okoliczności ulegną zmianie, ponieważ ryby się rozmnażają lub wprowadzają się bardzo małe zwierzęta, takie jak krewetki karłowate, może zajść konieczność wymiany istniejącego filtra na bardziej odpowiedni. Tetra oferuje różnorodne urządzenia, które są odpowiednie dla wszystkich mieszkańców zbiornika i wielkości akwarium.

Filtr wewnętrzny Tetra IN plus potrafi więcej niż tylko filtrować mechanicznie i biologicznie: tworzy również prawie naturalny przepływ w akwarium i wzbogaca wodę w tlen, wszystko w jednym kroku! Można go łatwo dopasować indywidualnie do potrzeb Twojego akwarium. Do instalacji nie są wymagane węże ani szafka dolna. Filtr nie zajmuje dużo miejsca w akwarium. Zamknięta komora filtra gwarantuje, że brud nie dostanie się do wody w akwarium - nawet podczas czyszczenia! Dzięki czarnej, kompaktowej konstrukcji z czarnymi gąbkami filtracyjnymi dyskretnie wtapia się w przestrzeń akwarium - struktura powierzchni gąbek filtrujących zapewnia bakteriom idealną powierzchnię do kolonizacji.
Komory filtra są podzielone na dwie, co oznacza, że gąbka filtracyjna podczas czyszczenia zawsze pozostaje w komorze filtra, co minimalizuje utratę pożytecznych bakterii. Podczas czyszczenia urządzenie pozostaje w akwarium - dzięki praktycznemu urządzeniu do usuwania wkładu filtracyjnego obsługa jest czysta i dziecinnie prosta. Natężenie przepływu można regulować bezstopniowo i dostosować do akwarium. Dyszę wylotową można obracać o 180°, regulowany system Venturiego umożliwia dodatkowe doprowadzenie tlenu. Dzięki stabilnym przyssawkom filtr wewnętrzny jest łatwy do założenia. Media filtracyjne są dostępne jako części zamienne. Filtr wewnętrzny Tetra IN plus jest testowany przez TÜV/GS, posiada certyfikat CE oraz 2-letnią gwarancję.

Wskazówka: czyszczenie i wymiana filtra zawsze oznacza utratę bakterii filtrujących. Dzięki Tetra Bactozym, aktywatorowi bakterii, możesz zrekompensować tę utratę w bardzo krótkim czasie.

Oliver Knott poleca:

Dzięki filtrowi wewnętrznemu Tetra IN plus nie tylko zapewniasz optymalne uzdatnianie wody w akwarium, ale także regulujesz zawartość tlenu, a filtr wyczyścisz bez wyciągania go z wody.

Marki (producenci): Tetra
Dane techniczne Filtr wewnętrzny Tetra Plus
Podłączenie zasilania

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tetratec filtr wewnętrzny plus

1 recenzja klienta w innym języku

2,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
1 (100%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Tetratec filtr wewnętrzny plus", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder