HEISSNER Pompa do fontanny wewnętrznej Smartline P300-i, 100 - 320 l/h - wtyczka Schuko / Typ F
Idealna do fontann wewnętrznych
85,04 zł 90,00 zł -6%
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wydajność pompy: 320 l/h
- Maks. wysokość podnoszenia: 0,65 m
- Długość kabla: 1,5 m
Opis
Ta pompa fontannowa firmy HEISSNER została specjalnie zaprojektowana do pomieszczeń mieszkalnych i służy jako cichy napęd do fontann wewnętrznych, dekoracyjnych elementów wodnych lub akwariów. Natężenie przepływu można regulować, aby dostosować rozpryskiwanie do indywidualnej akustyki pomieszczenia, a zoptymalizowane zużycie energii zapewnia opłacalną ciągłą pracę.
Wymiary (dł. x wys. x szer.): 5,4 x 5,2 x 4,7 cm
| Nr art.: | XAP-CF-P300-i |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4006873261124 |
| Numer producenta: | P300-i |
| Marki (producenci): | HEISSNER |
| Maks. Wysokość podnoszenia: | 0,65 m |
| Moc (W): | 3,6 W |
| Długość kabla: | 1,5 m |