HEISSNER Pompa fontannowa Aqua Jet Eco HSP1600-00, 1.500 l/h
Pompa do oczka wodnego o wysokości rozbryzgu 30 cm
260,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wydajność pompy: 1 100 l/h
- Maks. wysokość podnoszenia: 1,8 m
- W zestawie drążek teleskopowy i 3 nasadki
Opis
Ta energooszczędna pompa fontannowa firmy HEISSNER oferuje początkującym idealne rozwiązanie systemowe do tworzenia żywych kamieni źródlanych, wylewek wodnych lub klasycznych fontann. Solidna konstrukcja jest zaprojektowana do ciągłej pracy i gwarantuje bezpieczne zimowanie bezpośrednio w stawie ogrodowym dzięki odporności na mróz do -20 °C. Dzięki bezstopniowej regulacji natężenia przepływu i kompatybilności z inteligentnymi systemami wtykowymi, fontannę można w każdej chwili precyzyjnie dostosować do indywidualnych wymagań.
W zestawie:
- Regulowana pompa
- Mocowanie fontanny do dzwonu
- Mocowanie fontanny do kielicha
- Mocowanie fontanny kaskadowej
- Regulowany drążek teleskopowy (od 20 do 48 cm)
Wymiary (dł. x wys. x szer.): 17,5 x 11 x 16 cm
| Nr art.: | XAP-CF-HSP1600-00 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4006873301547 |
| Numer producenta: | HSP1600-00 |
| Marki (producenci): | HEISSNER |
| Połączenie: | 3/4" |
| Maks. Wysokość podnoszenia: | 1,8 m |
| Moc (W): | 20 W |
| Odpowiedni do temperatury: | Maks. -20 °C |
| Długość kabla: | 10 m |