JBL FilterStart, 10 ml

Płynne bakterie

22,99 zł

(2.299,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 10 ml

Dostawa do środa, 29 maja, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 00:00 godz..

Dostępny

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Do biologicznego uruchomienia filtrów
 • Przy zakładaniu nowego akwarium
 • Po oczyszczeniu filtra i stosowaniu leków

Nr art.: JBL-2518200, Zawartość: 10 ml, EAN: 4014162251824

Opis

JBL FilterStart to płynne, żywe bakterie czyszczące do aktywacji nowych i oczyszczonych filtrów w akwariach słodkowodnych i morskich. Ryby i bezkręgowce powinny czuć się w akwarium tak samo dobrze, jak w warunkach naturalnych. Dlatego przygotuj wodę akwariową zgodnie z biotopem i tym samym chroń mieszkańców akwarium. W przypadku nowych ustawień i częściowych zmian wody akwarium potrzebuje pomocnych bakterii, które biologicznie oczyszczają wodę w akwarium i szybko rozkładają zanieczyszczenia. JBL FilterStart aktywuje nowy materiał filtracyjny, oczyszczone filtry i filtry po użyciu leku. Zapewnia czystą wodę i szybki rozkład amonu/amoniaku i azotynów. JBL FilterStart służy do podmian wody, w nowym akwarium i po chorobach ryb. Ten starter bakteryjny zawiera wysoce aktywne, pożyteczne, żywe bakterie, które szybko rozkładają zanieczyszczenia, odchody ryb i inne odpady.

Stabilna równowaga w akwarium znacząco przyczynia się do zdrowia pielęgnowanych ryb, a szczególnie wrażliwi mieszkańcy korzystają z mniejszych wahań. JBL FilterStart ogranicza straty ryb w wyniku zmiennych parametrów wody i tworzy środowisko odpowiednie dla biotopu.

Stosując JBL Denitrol i JBL FilterStart (15 minut po dodaniu JBL Biotopol) natychmiast dodawane są duże ilości bakterii, które już następnego dnia po wprowadzeniu pierwszych ryb również otrzymują pożywienie i zaczynają się namnażać. Gwarantuje to, że od samego początku jest wystarczająco dużo bakterii, a ani amon/amoniak, ani azotyny nie stanowią problemu.

Uzdatniacze do wody należy zawsze stosować na godzinę przed użyciem starterów bakteryjnych.

Sposób użycia
Zwilżyć masy filtracyjne wodą akwariową i energicznie wstrząsnąć zawartością butelki, równomiernie rozprowadzić całą zawartość na masach filtracyjnych, uruchomić filtr.

Ważny!
Aby chronić bakterie czyszczące, świeżą wodę z kranu należy uzdatnić JBL Denitrol co najmniej godzinę PRZED użyciem z JBL FilterStart!

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:
JBL FilterStart aktywuje nowy materiał filtracyjny i oczyszczone filtry nowymi bakteriami czyszczącymi, zapewniając w ten sposób optymalne parametry wody.

Marki (producenci): JBL

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla JBL FilterStart

2 recenzje klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
6 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

6 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "FilterStart", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder