Seachem Gąbka filtracyjna Foam – Tidal 35, 2 szt.

Części zamienne do filtrów plecakowych Seachem

41,99 zł

(21,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2 szt.

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Oryginał Seachem
  • Do Tidal 35
  • Łatwa wymiana
  • W zestawie 2 sztuki

Kupowane często z ARKA Special Blend, 473 ml

Seachem Gąbka filtracyjna Foam – Tidal 35, 2 szt. 41,99 zł (21,00 zł / szt.)
ARKA Special Blend, 473 ml 108,00 zł (228,33 zł / l)
Cena całkowita: 149,99 zł
Opis
Nr art.: SEM-46518
Zawartość: 2 szt.
EAN: 0000116065825
Numer producenta: 46518
Marki (producenci): Seachem
Gatunki zwierząt: ryby, bezkręgowce
Zastosowanie: akwarium, woda morska, woda słodka
Informacje prawne
Producent: Seachem Laboratories, 1000 Seachem Drive, GA 30650, Madison, Stany Zjednoczone, www.seachem.com
Upoważniony przedstawiciel jako osoba odpowiedzialna w UE: E.A. european aquaristics GmbH, Deichstrasse 189, 27804, Berne, Niemcy, europeanaquaristics.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Seachem Gąbka filtracyjna Foam – Tidal 35

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder