Söll Dr. Roth's TeichKlar, 3 kg

Krystalicznie czysta woda w stawie!

486,40 zł 541,00 zł -10%

(162,13 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3 kg

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Darmowa dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do godziny 23:59 .

Polska: Darmowa wysyłka standardowa
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Maksymalna różnorodność mikroorganizmów
  • Zatrzymuje glony poprzez usuwanie składników odżywczych
  • Aktywnie rozkłada ściółkę i resztki roślinne

Kupowane często z Söll Środek przeciw glonom, 5 l

Söll Dr. Roth's TeichKlar, 3 kg 486,40 zł (162,13 zł / kg)
Söll Środek przeciw glonom, 5 l 113,87 zł (22,77 zł / l)
Cena całkowita: 600,27 zł
Opis

Jeśli chcesz doprowadzić swój staw do równowagi w czysto biologiczny sposób, Dr. Roth’s TeichKlar marki Söll jest Twoim idealnym partnerem! Wspierasz swój domowy biotop bezpośrednio u podstaw, masowo zwiększając różnorodność pożytecznych mikroorganizmów i aktywując w ten sposób zdolność wody do samooczyszczania. Ten drobny proszek szybko rozprawia się z obciążeniami organicznymi, takimi jak obumarłe części roślin, nadmiar pokarmu dla ryb czy odchody mieszkańców stawu.

Dzięki temu wysoce efektywnemu procesowi rozkładu umiejętnie pozbawiasz glony podstaw do życia, a jednocześnie obniżasz zawartość fosforanów w wodzie. Rezultatem jest widoczne klarowanie i stabilne środowisko, które skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych gazów gnilnych!

Wskazówka:
Dodanie tego organicznego produktu zawsze prowadzi do spadku zawartości tlenu. Dlatego należy stale monitorować poziom natlenienia wody, szczególnie przy temperaturach powyżej 22°C.

Stosowanie i dozowanie:

  • W celu użycia wystarczy wymieszać potrzebną ilość produktu w wiadrze z wodą ze stawu i równomiernie rozprowadzić mieszankę – najlepiej za pomocą konewki – po całej powierzchni.
  • Gdy tylko temperatura wody przekroczy 8°C, można rozpocząć od pierwszej dawki wynoszącej 50 g na 1000 litrów.
  • Następnie, w ramach stałej pielęgnacji, co dwa do czterech tygodni można dodawać 10 g na 1000 litrów wody w stawie.
  • Pamiętaj tylko, aby wyłączyć lampy UV na około dwa dni, tak aby cenne bakterie mogły w spokoju rozpocząć swoją pracę.

Nasz ekspert Oliver Knott poleca:
Aktywuj siły samooczyszczania wody w swoim stawie i ciesz się wspaniale czystą wodą!

Nr art.: SOE-80382
Zawartość: 3 kg
EAN: 4021028100752
Numer producenta: 80382
Marki (producenci): Söll
Zastosowanie: staw
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Söll GmbH, Fuhrmannstrasse 6, 95030, Hof, Niemcy, info@soelltec.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Söll Dr. Roth's TeichKlar

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder