Söll ZierbrunnenKlar 500 ml, 500 ml

Oczyszcza wodę z ozdobnej fontanny (bez zwierząt)

41,36 zł 45,99 zł -10%

(82,72 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Usuwa algi i zielone osady
  • Neutralizuje zapachy
  • Delikatny dla powierzchni
  • Szczególnie do użytku wewnątrz pomieszczeń

Kupowane często z Söll Środek przeciw glonom, 5 l

Söll ZierbrunnenKlar 500 ml, 500 ml 41,36 zł (82,72 zł / l)
Söll Środek przeciw glonom, 5 l 113,87 zł (22,77 zł / l)
Cena całkowita: 155,23 zł
Opis
Nr art.: SOE-83691
Zawartość: 500 ml
EAN: 4021028311509
Numer producenta: 83691
Marki (producenci): Söll
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Stężenie składnika aktywnego
Stężenie składnika aktywnego na 1 l
pięciowodny siarczan miedzi 9,5 g
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P273 - Unikać uwolnienia do środowiska.
  • P501 Zawartość/pojemnik należy usunąć do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub specjalnych zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i/lub międzynarodowymi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H412 - Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Söll GmbH, Fuhrmannstrasse 6, 95030, Hof, Niemcy, info@soelltec.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Söll ZierbrunnenKlar 500 ml

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder