Tetra AquaArt Explorer LED 30L, biały

Akwarium zestaw startowy

543,00 zł

(włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Kolor: biały (1 Zestaw)

Dostawa do wtorek, 4 czerwca

Dostępne po 31 maja

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Właściwości i zalety

 • Wymiary wraz z pokrywą / oświetleniem 41 x 28 x 51 cm
 • Akwarium w atrakcyjnym kształcie półksiężyca z wygiętą o 180° przednią szybą
 • Wysokiej jakości akwarium o grubości szkła 5 mm
 • Trwałe i mocne oświetlenie LED o mocy 5 W o niskim zużyciu energii
 • Wysokiej jakości przezroczysta osłona z tworzywa akrylowego ze zintegrowaną klapką do karmienia
 • Elastyczne opcje dla optymalnej integracji technologii

Nr art.: TET-255982, Zawartość: 1 Zestaw, EAN: 4004218255982

Opis

Tetra AquaArt Explorer LED Line Aquarium Set 30 L Crayfish to zestaw nanoakwarium z zakrzywioną przednią szybą oraz technologią.

Jak wszyscy wiemy, natura działa na nas uspokajająco i oczyszczająco. Dzięki akwarium taki kawałek natury zagości w twoim pokoju, a kolorowe rybki ozdobią przestrzeń. Jako biotop ze swoimi roślinami, dekoracją oraz niepozorną i zrównoważoną technologią, akwarium Explorer Line przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu mieszkalnym lub roboczym.

Zestaw akwariowy Tetra AquaArt Explorer Line to nowoczesny wygląd połączony z innowacyjną technologią oraz prosty w pielęgnacji zestaw, w którym stworzysz fascynujące, podwodne światy. Światło LED o mocy 5 W zapewnia naturalne oświetlenie akwarium. Wysoce skuteczny filtr Tetra EasyCrystal uzupełnia kompletny zestaw i zapewnia idealne warunki życia dla krabów i innych bezkręgowców oraz roślin. Zestaw akwariowy został zaprojektowany w atrakcyjnym stylu „Half Moon” - półksiężyc, przednia szyba została zakrzywiona o 180°. Dzięki grubości szkła 5 mm akwarium jest szczególnie wysokiej jakości. W zestawie znajduje się również mocne i trwałe oświetlenie LED, które jest bardzo energooszczędne przy 5 watach i można je przełączać między światłem dziennym a nocnym. Wysokiej jakości, przezroczysta pokrywa wykonana z tworzywa akrylowego umożliwia optymalne oświetlenie akwarium i posiada zintegrowaną klapkę do karmienia. Dzięki technologii filtrowania EasyCrystal zapewniona jest niezbędna cyrkulacja wody. Produkt paszowy jest już w zestawie.

A tak to działa: technologia, czyli filtry i oświetlenie są dostosowane do wielkości akwarium i nie rzucają się w oczy. Przezroczysta osłona z żywicy akrylowej również wygląda bardzo delikatnie i zawsze zapewnia dobrą widoczność.
Prawie naturalne podłoże zapewnia optymalne warunki środowiskowe. Anubis nadaje się do sadzenia, ponieważ jest rośliną epifityczną, która szybko wyszukuje kamienie lub korzenie do zakotwiczenia, aby tam rosnąć i rozmnażać się. Podczas zakładania akwarium rośliny muszą być przez cały czas wilgotne. Woda pitna jest najbardziej odpowiednia dla mieszkańców akwarium. Jej temperatura powinna mieć 25°C i należy napełniać ją powoli lub jakimś naczyniem, aby nie mieszała podłoża. Po napełnieniu urządzenia zostają uruchomione. Filtr działa i cyrkuluje wodę, regulowana grzałka zapewnia (nie jest dołączony) stałą temperaturę. Płynny nawóz Tetra PlantaMin dostarcza roślinom ważnych składników odżywczych.

Produkty Tetra AquaSafe i Tetra Safe Start służą do uzdatniania wody przy bezpośrednim zarybianiu lub hodowli krewetek. Z jednej strony oznacza to, że woda pitna jest uzdatniana w sposób przyjazny dla ryb i krewetek. Z drugiej strony, niezbędne bakterie filtrujące zostały już przeniesione do nowego akwarium, gdy zwierzęta zamieszkały już w tym zbiorniku, dzięki czemu rozkład trujących dla ryb amonu/amoniaku i azotynów przebiega bez zakłóceń. Dzięki technologii filtrowania EasyCrystal woda jest krystalicznie czysta tego samego dnia, a ryby i krewetki można karmić. Po stresie transportowym i przyzwyczajeniu się do nowego środowiska, odpowiedni jest zasilenie energetyczne, możesz podać np. Tetra Pro Energy.

Oliver Knott poleca:

Dzięki Tetra AquaArt Explorer LED można stworzyć wspaniałe podwodne światy dla małych zwierząt wodnych.

Pojemność: 20 - 30 litrów, 30 - 40 litrów
Marki (producenci): Tetra
Podłączenie zasilania
Akcesoria

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tetra AquaArt Explorer LED 30L

3 recenzje klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "AquaArt Explorer LED 30L", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder