Tetra Tetra Vital, 500ml

Witaminy

86,00 zł

(172,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 500ml

Dostawa do wtorek, 4 czerwca

Dostępne po 31 maja

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Wspiera witalność, dobre samopoczucie oraz naturalne wybarwienie
 • Uzupełnia niezbędne do życia witaminy, związki organiczne oraz minerały
 • Naturalnie aktywne witaminy z grupy B dbają o witalność i zmniejszają poziom stresu
 • Magnez wspiera dobre samopoczucie
 • Pantenol chroni błony śluzowe ryb
 • Jod pomaga przygotować się rybom do godów i zwiększa szanse na pomyślność tarła

Nr art.: TET-736337, Zawartość: 500 ml, EAN: 4004218736337

Opis

Tetra Vital to dodatek do wody wspierający witalność i tworzący naturalne środowisko w akwariach słodkowodnych.

Woda jest czyszczona nie tylko przez mechaniczny system filtrujący. Aby przemienić amoniak w azotany potrzebne są specjalne bakterie, które zajmują ważne miejsce w wielopoziomowym systemie filtrującym. Używając produktów Tetra akwarysta uzyska w krótkim czasie odpowiedni poziom bioaktywności akwarium. Szeroko znane twierdzenie, że to przede wszystkim bakterie z grupy nitrobacter są aktywne jako bakterie nitryfikujące, zostało naukowo odrzucone. Badanie przeprowadzone przez markę Tetra pokazało, że w naturalnym biofilmie akwariów znajdują się szczepy nitrospira jako głównych bakterii nitryfikujących. Woda nie jest od razu wodą do akwarium. Dopiero, gdy wszystkie parametry zostaną dostosowane, woda w akwarium staje się odpowiednim domem dla zwierząt i roślin i sprawia, że utrzymuje się ich dobre samopoczucie oraz są zdolne do rozmnażania. Dzięki innowacyjności produktów marki Tetra, które są rozwijane i produkowane w firmowym laboratorium, akwarysta dostaje do ręki narzędzie, dzięki któremu jego akwarium stanie się oazą dla wszystkich organizmów. Również wszystkie ryby nie są takie same - każdy gatunek potrzebuje innej wody zgodnej z wodą w warunkach naturalnych. Jeśli woda w akwarium nie jest dopasowana i kontrolowana może prowadzić to do chorób.

Tetra Vital służy do poprawy samopoczucia i naturalnych kolorów ryb, uzupełnia niezbędne witaminy i pierwiastki śladowe z ich rodzimego biotopu, których brakuje w wodzie z kranu lub zostały zużyte w akwarium. Stwarza to niemal naturalne środowisko, w którym ryby czują się komfortowo i rozwijają swoje naturalne kolory. Naturalnie aktywne witaminy z grupy B zapewniają większą witalność i redukują stres. Magnez poprawia samopoczucie i sprzyja zdrowemu wzrostowi. Pantenol dba o błonę śluzową ryb, a jod zpomaga przygotować się rybom do godów i zwiększa szanse na pomyślność tarła. Ważne pierwiastki śladowe zapobiegają objawom niedoboru. Wspierany jest wzrost roślin i mikroorganizmów.

Sposób użycia
Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Dodawaj TetraVital do 10 litrów wody w akwarium co 4 tygodnie. Jeśli ryby są mocno zestresowane, zalecamy podwojenie dawki.

Oliver Knott poleca:

Dzięki Tetra Vital aktywnie wspierasz witalność i dobre samopoczucie swoich ryb oraz dostarczasz im witamin i minerałów, których brakuje w wodzie z kranu!

Marki (producenci): Tetra

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tetra Vital

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Tetra Vital", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder